SZKOLNE JASEŁKA

W dniu 21 grudnia 2014 r. po raz kolejny mogliśmy się spotkać, aby razem przeżyć ponowne narodzenie Małego Jezusa. W niepowtarzalny sposób pokazali nam to w tym roku uczniowie klas II i III w przedstawieniu jasełkowym ?Niebo przyszło na ziemię?. Przedstawienie przygotowały panie: Henryka Kmiecik, Jolanta Otrębska i Anna Podkalicka. Jak co roku mogliśmy sobie przypomnieć wydarzenia z życia szkoły oglądając prezentację multimedialną, którą przygotowała pani Teresa Duwer-Trychta. Każdy mógł spróbować wspaniałych potraw wigilijnych przygotowanych przez rodziców i zabrać do domu świąteczny prezent przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem pani Marii Spólnik.
Chcielibyśmy też podziękować wszystkim gościom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, a byli to m.in. Podkarpacki Kurator Oświaty pan Antoni Wydro, Przewodnicząca Rady Gminy pani Teresa Pachana, radni gminy, Sekretarz Gminy pan Stanisław Spólnik, Skarbnik Gminy pani Franciszka Krupa, ks. proboszcz Krzysztof Samborski MS, ks. Maciej Kucharzyk MS, który w tym roku poprowadził nasze parafialne misje oraz ks. dr Zbigniew Pałys MS. Dziękując jeszcze raz za Waszą obecność chcemy złożyć wszystkim życzenia:

Abyś w te święta choć jedną dobrą myśl wniósł do czyjegoś umysłu, jedno dobre uczucie zaszczepił w czyjeś serce, jedną godziną szczęścia rozpromienił czyjeś smutne życie. Abyś to Ty spełnił zadanie Anioła na ziemi. Niech miłość Małego Jezusa zamieszka w Waszych sercach i trwa w nich przez cały nadchodzący rok.

Sierpień 2018
« Cze