?Ta gwiazda dała światła blask?? – spotkanie wigilijne

?Ta gwiazda dała światła blask?? to przewodnie hasło ubiegłorocznego spotkania wigilijnego, które odbyło się 17 grudnia.

W ten piękny, mroźny, sobotni wieczór po raz kolejny ? dzięki uczniom klasy III a ? przeżywaliśmy narodzenie Chrystusa. Uczennice klas IV i V umiliły nam ten czas śpiewem kolęd i świątecznych piosenek.

Po tradycyjnym przedstawieniu jasełkowym i wspólnym odśpiewaniu kolędy ?Gwiazdo betlejemska?, wspominaliśmy, co przyniósł nam ubiegły rok. Następnie przyszedł czas na łamanie się opłatkiem, składanie życzeń i spożywanie wigilijnych potraw. Na każdego   – jak co roku ? czekała świąteczna niespodzianka, a dzieci po raz kolejny odwiedził Święty Mikołaj.

Pragniemy wszystkim podziękować za obecność, szczególnie ks. kustoszowi Pawłowi Raczyńskiemu MS, ks. proboszczowi Krzysztofowi Samborskiemu MS, przewodniczącej Rady Gminy ? pani Teresie Pachanie oraz pozostałym radnym, a także pani Aleksandrze Kozik ? prezes SMDiO oraz pani Danucie Setlak ? przewodniczącej Gminnego KGW w Dębowcu.

W Nowym Roku życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Niech ta gwiazda, która ?dała światła blask?, będzie dla nas wskazówką do realizowania naszych celów i najskrytszych marzeń.

Grudzień 2018
« Lis